دربارهٔ ما

«… کلیسای خود را بنا می‌کنم و قدرت مرگ بر آن استیلا نخواهد یافت.»
متی ۱۶: ۱۸

دربارهٔ ما

تیم کلیسای خانگی

شبکه محبت

با هدف ارائه نمونه مناسب از یک کلیسای خانگی سالم، در تلاش است تا منابع مفیدی را در جهت رشد و پرورش خادمین و رهبران در اختیار شبانان کلیسا‌های خانگی قرار دهد. این تارنما نتنها فرصتی را برای تجهیز شبانان فراهم می‌‌آورد، بلکه مکانی عالی‌ برای تقویت و رشد جنبه‌های مختلف زندگی‌ مسیحی‌ تمام اعضای کلیسا‌ها نیز می‌‌باشد. به تارنمای “کلیسای آنلاین افغانستان” خوش آمدید!

کلیسا،

هرجا که هستید…

  دید و رویای ما

  محبت را تجربه کنید

  در محبت رشد کنید

  دیگران را محبت کنید

  در ایمان خود رشد کنید. مهم نیست کجا هستید!

  ما ضرورت همراهی با یک جماعت کلیسای محلی را درک می کنیم. از نظر بسیاری ، گردآوری فرد به فرد در یک مکان فیزیکی یک گزینه نیست.

  آخر هفته ما تجربیات (برنامه‌های) پرستش خود را برای هزاران نفر در سراسر جهان پخش می کنیم. در هر جای زندگی که خود را می یابید، (در هر جایی که زندگی می کنید) ما می خواهیم وسیله ای برای دریافت الهام ، تشویق و پشتیبانی باشیم.

  اگر می خواهید از خدمات هفتگی ما از جمله تجربه پرستش کلیسایی (برنامه پرستش کلیسایی) در گروه های کوچک خود استفاده کنید، با ما تماس بگیرید. خوشحال می شویم که به شما کمک کنیم.

  «‌ با هم ببینید »

  هر جا که هستید، مجمع عمومی تشکیل دهید.

  ببینید خداوند چگونه می تواند از شما برای تأثیرگذاری بر زندگی مردم اطرافتان استفاده کند.

  آیا می‌دانستید که شما می‌توانید میزبان جلسات زنده کلیسای مجازی محبت بشوید؟ کلیسای مجازی محبت می‌تواند در خانه شما و یا محیط مجازی که شما آن را میزبانی می کنید، کلام خدا را برای حضار عرضه نماید. شرکت کنندگان این فرصت را خواهند داشت تا با واعظ کلام و مشاورین این کلیسا ارتباط برقرار کنند.

  کلیسای مجازی خود را حمایت کنید

  ببینید از طریق سخاوتمندی شما، خداوند  چه کارهایی می تواند انجام دهد.

  ساده و ایمن. برای دادن یکبار هدایای خود و یا بصورت ماهانه، می توانید از حساب جاری یا کارت اعتباری استفاده نمایید.

  عملی شدن وعده های خدا را از طریق سخاوتمندی خود ببینید و شریک (مالک) آنچه که خدا از طریق این سازمان خدماتی انجام می دهد، باشید.

  از هدایای من چه استفاده ای می شود؟

  گزینه اعطای دهمین و پیشنهادات ، صندوق عملیاتی عمومی ما است که برای تأمین مالی عملیات در حال انجام وزارتخانه استفاده می شود. ما مشارکت کنندگان را تشویق می کنیم که در طول سال دهک کتاب مقدس خود را به این صندوق اهدا کنند.

  اهدای هدایای و ده یک برای تامین مالی صندوق عملیاتی عمومی ما است که برای تأمین مالی عملیات در حال انجام سازمان خدماتی استفاده می شود. ما مشارکت کنندگان را تشویق می کنیم که در طول سال ده یک و هدایای خود را به این صندوق اهدا کنند.