تماس با ما

شما عزیزان میتوانید از راه های زیر با ما به تماس شوید و نظرات ارزشمندتان را با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

kelisa@mohabat.tv

(001)-505-428-6020

ساعات تماس

تیم خدمتی کلیسای مجازی محبت در طول ۲۴ ساعت/۷ روز هفته آمادهٔ پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

تماس با ما

سؤالات عمومی

مقصد شما از کلیسای آنلاین چیست؟

مطالعهٔ بیشتر

ما میدانیم که در شرایط فعلی امکان دسترسی به کلیسای و مشارکت ایمانداران دشوار است لیکن بر اهمیت مشارکت و رابطه ایماندارن هم که در کلام خدا تاکید شده واقف هستیم و در این کلیسا میخواهیم که این ضعف را تا حد امکان پوشش دهیم تا ایمانداران در هر کجا که هستند بتوانند برای پرستش و کلام خدا و مشارکت با یکدیگرس داشته باشند.

جلسات کلیسای مجازی چگونه برگزار می‌شود؟

مطالعهٔ بیشتر

جلسات کلیسای مجازی هر پنجشنبه ساعت ۹ شب به وقت ایران، از طریق وب سایت www.afghankalisa.com و شبکه‌های اجتماعی مربوط به آن به شکل زنده پخش می‌شود. این جلسات هفتگی به خوشامدگویی و اعلانات آغاز شده، شبان کیسای از حضار دعوت می‌کند که در پرستش با ایشان همراه شوند. پس از پرستش که توسط رهبر پرستش این کلیسا و رهبران پرستش مهمان انجام می‌پذیرد، واعظ جلسه پیام هفته را با ایمانداران در میان می‌گذارد. پس از اتمام جلسه، فرصت مشارکت و پرسش و پاسخ برای شرکت کنندگان در جلسه فراهم خواهد شد.

من سؤال یا نیاز به وقت مشاوره دارم آیا میتوانید کمک کنید؟

مطالعهٔ بیشتر

در صورت نیاز به مشاوره، یا با بخش تماس این وب سایت و یا صفحه فیسبوک کلیسای مجازی افغانستان تماس بگیرید و مسئولین برای شما وقتی را تعیین خواهند کرد تا با مشاورین کلیسا صحبت کنید.

ایا برای اشتراک در کلیسا باید عضو کلیسا باشم؟

مطالعهٔ بیشتر

خیر! شرکت در جلسات کلیسای مجازی محبت نیازی به عضویت ندارد. هرچند شرکت مداوم و مستمر در این جلسات و ارتباط با خادمین و شبانان مسئول همیشه تشویق می‌شود.

آیا باید به کلیسای آنلاین ده یک بدهم؟

مطالعهٔ بیشتر

خیر!  هیچ اجباری برای پرداختن ده‌یک به کلیسای مجازی افغانستان نیست. هرچند تشویق می‌‌کنیم که ایمانداران با قلبی سخاوتمند برای گسترش ملکوت خداوند با هدایای مالی خود از طریق صفحه “هدایای مالی” در کار انجیل سهیم شوند.

از کجا میتوانم موعظه های گذشته را ببینم یا بشنوم؟

مطالعهٔ بیشتر

تمام موعظه‌های کلیسای مجازی افغانستان از طریق صفحه  «آرشیو» قابل دسترسی است.